نتایج داوری مقالات ارسالی به اولین همایش کشوری

نتایج داوری مقالات ارسالی به اولین همایش کشوری

[کاربرد فناوری های نوین در علوم و مهندسی محیط زیست]

ضمن عرض تبریک خدمت دانشجویان و پژوهشگران عزیز ی که مقالات آنها در این همایش برگزیده شده است به اطلاع می رسانیم مقالات به دو صورت ارائه شفاهی و یا پوستر مورد پذیرش واقع شده اند.گفتنی است مقالات پذیرش شده ای که نیاز به اصلاح دارند باید مطابق اصلاحاتی که برای آنان در نظر گرفته شده است(و از طریق ایمیل به آنان اطلاع داده شده است)اصلاح شده و نویسندگان فایل مذکور را تا حداکثر تاریخ پنجشنبه 4/3/91 به آدرس ایمیل دبیرخانه برای درج در مجموعه مقالات همایش ارسال نمایند.گفتنی است مقالاتی هم که به شکل پوستر مورد پذیرش واقع شده اند باید فایل jpeg پوستر خود را که مطابق با آیین نامه می باشد تا تاریخ پنجشنبه 4/3/91 برای چاپ در مجموعه مقالات به دبیرخانه ارسال نمایند.

نکته:اعتبار علمی مقالاتی که بصورت شفاهی و یا پوستر مورد پذیرش واقع شده اند یکسان می باشد.

بخش ارائه شفاهی:

دوستانی که مقالات آنها مورد پذیرش در بخش شفاهی است لازم است بعد از مشخص کردن ارائه دهنده، فایل پاورپوینتی را که برای ارائه آماده کرده اند و شامل مقدمه، مواد و روش ها:توصیفی از روند کار، روش های به کار رفته، یافته ها، اشکال، جداول و بیان نتایج و منابع می باشد حداکثر تا تاریخ جمعه5/3/91 به آدرس ایمیل همایش ارسال کنند.

v    لازم به ذکر است برای هر مقاله زمان 20-15 دقیقه ای برای ارائه در نظر گرفته شده است.

داوری ویژه در این بخش:گفتنی است از بین مقالاتی که در روز همایش ارائه می شوند مقالات ارائه شده برتر در هر رویکرد و محور نیز مشخص شده و علاوه بر گواهی مقاله برتر ، تندیس همایش نیز بدان تعلق می گیرد.

بخش ارائه پوستر :

آیین نامه تهیه پوسترهمایش

    بر خلاف سخنرانی که با جمعی از مخاطبان سر و کار دارد، پوستر وسیله ارتباط شخصی افراد  علاقمند به مطلب مورد نظر است. از این رو لازم است نکات ویژه ای در طراحی آن در نظر گرفته شود. این آیین نامه به منظور ارتقا کیفی پوسترهای ارائه شده به کنفرانس تهیه شده است.
در واقع پوستر از لحاظ علمی و به عنوان ابزاری برای ارائه اندیشه­ای نو تفاوت بنیادی با سایر انواع ارائه مقاله ندارد، تنها شیوه عرضه آن، به دلیل برخی ویژگی­ها و محدودیت­ها، متفاوت است و نویسنده می­بایست تمام تلاش خویش را برای عرضه هرچه بهتر اندیشه­ها و یافته­های خود در آن به کار بندد. بنابراین محتوای پوستر باید شامل مقدمه، توصیفی از روند کار، روش های به کار رفته، یافته ها، اشکال، جداول و بیان نتایج باشد. . 
"  قرار دادن موارد مهمی شامل عنوان مقاله، کد مقاله، نام نویسنده یا نویسندگان، آدرس پست الکترونیکی، سمت سازمانی یا رشته و دانشگاه محل تحصیل در متن پوستر الزامی است.

نحوه آماده سازی پوستر همایش کشوری+آرم همایش

 

 

     "  لازم است همه­ی پوسترها با توجه به برنامه ، در ساعت و روز از پیش تعیین شده در محل مورد نظر نصب شود،بنابراین شرکت کنندگان باید پوستر مقاله خود را که درابعاد 50*70عمودی تهیه می شود در تاریخ خواسته شده(تا ساعت 16 تاریخ 7/3/91) برای نصب درنمایشگاهی  با همین منظور اماده نمایند.

    "متن پوستر باید خوانا بوده و در یک نگاه هدف مقاله را به بیننده انتقال دهد

           "اشکال و جداول باید خوانا بوده و با متن تداخل نداشته باشد.

داوری ویژه در این بخش:گفتنی است از بین مقالاتی که در روز همایش بصورت پوستر ارائه می شوند 2 پوستر برتر از طریق داوران انتخاب می شود که علاوه بر گواهی مقاله برتر در بخش پوستر ، تندیس همایش نیز بدان تعلق می گیرد.

/ 2 نظر / 30 بازدید
Nasim

آموزش خیاطی خانم عمرانی مدرس صدا و سیما و مولف و مبتکر روش سادریک 11 عدد دی وی دی شامل : 120 برنامه تلویزیونی خانم سیما عمرانی در برنامه اتاق آبی شبکه یک صدا و سیما در مورد آموزش خیاطی با کیفیت عالی حدود 120 ساعت آموزش تکنیکهای مختلف در خیاطی قابل استفاده برای هنرآموزان و هنرجویان کارودانش،فنی وحرفه ای

دانشجو

سلام کد مقالرو از کجا بدونیم؟ ممنون