بمناسبت یکساله شدن وبلاگ

 چه خوب که این سالگرد بهانه ای شد تا بتونم خوشحالی خودم را بخاطر اینکه تونستم از طریق این وبلاگ در کنار تمامی دوستان و کسانی که با کلمه ای از عشق به آب و خاک و آبادنی میهن می نگارند وهمه ی دغدغه ی شان محیط زیست است و به سخنی آلوده ی محیط زیست شده اند وظیفه ی خودم را بعنوان عضوی کوچک انجام بدم و در کنارآنان  چیزهایی بیاموزم و خاطرات به یادماندنی و تجربه هایی بی مانند کسب کنم .

خدا رو شکر می کنم که این وبلاگ با کمک حمایتهای تمامی دوستان به اینجا رسید و همینجا قدردانی صمیمانه خودم را از تمامی کسانی که بنحوی به نقد کارنامه ی یک ساله ی این وبلاگ پرداختند و با طرح نقطه نظرات و پیشنهاد های خودشون ، من رو در ارتقای کیفی و بهبود محتوا یاری رساندند بجا می آورم  و امیدوارم من رو بابت تمامی کاستی هایی که صد در صد به چشم می آمد ببخشند... باشد که با کمک تک تک شما این کاستی ها برطرف شود و سال جدید سالی بهترباشد.  
                                                                                
 
با تقدیم این گلهای زیبا و باغی پر از گلهای همیشه بهار قدم در سال جدیدی می گذارم و همواره منتظر حمایتها و پشتیبانی هایتان هستم.

 

ضمنا یلداتون هم مبارک باشه وامیدوارم بتونین ارزش این لحظه های باهم بودن رو درک کنید حالا چه پیش خانواده هاتونین (که خوشبحالتونافسوسچشمک) و چه مثل من توجمع صمیمانه دوستان عزیزتون که بهترین داریی هرکسی اند هستین.

/ 6 نظر / 5 بازدید
تیهو4

تاریخ تولد یک بهانه است تا آمدنت را فراموش نکنیم پس تولد یکسالگی وبلاگت مبارک

نادیا

زیباترین چشم انداز تندیس نگاه توست و قشنگترین لحظه ‘لحظه روییدن توست . تولد وبلاگت مبارک گلم

کرمانی

این وبلاگ از لحاض اطلاع رسانی عالی است

فلامینگو

سلام من دو تا تبریک برای شما دارم اول اینکه یکساله شدن وبلاگتون رو به شما تبریک میگم ،شما در طی این دو سال خیلی فعال ظاهر شدین و کسب مقام سومی تو جشنواره رسانه و محیط زیست موید این نکته است.[گل] دوم به خاطر قالب جدید وبلاگتون امیدوارم امسال نیز مثل سال پیش حضوری چشمگیر در عرصه رسانه محیط زیست داشته باشین[تایید]

سهیلا جودی ابوت(از مزارع شمال ایران)

سلام مبارک باششششه انشاله 120 سالگی وبلاگتون همشهری؟[نیشخند][گل][مغرور][هورا][ابله][دست]