نفرات برگزیده جشنواره محیط زیست معرفی شدند

نفرات برگزیده جشنواره محیط زیست معرفی شدند

دبیرخانه حامیان محیط زیست سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی نفرات برگزیده بخش های مختلف جشنواره «باران » حامیان محیط زیست را اعلام نمود.
به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان، برگزیدگان جشنواره «باران» ویژه محیط زیست اعلام شد. این جشنواره در محورهای «فکر کنید، بخورید، صرفه جویی کنید؛ اشاره به آیه شریفه” بخورید و بیاشامید اما اسراف نکنید”»، «نقش من در حمایت از محیط زیست» و «آموزش حفاظت از محیط زیست به کودکان»  در بخش¬ های عکس، کاریکاتور، داستان کوتاه و وبلاگ برگزار شده است.

در بخش عکس، محمدصادق رضایی از دانشگاه پیام نور ایلام رتبه دوم، زهرا حبیبی از دانشگاه شهید چمران اهواز رتبه سوم، و خانم ها فرشته شریعت  از مرکز علمی کاربردی سازمان نوسازی و بهسازی شهرداری تهران و زهرا حسین آبادی از دانشگاه ملایر رتبه چهارم را کسب کردند.
در این بخش هیچ عکسی جهت کسب رتبه اول حائز شرایط شناخته نشد.
در بخش کاریکاتور، محمد تقی پور از دانشگاه شاهد رتبه اول، ندا شجاعی از دانشگاه پیام نور بجنورد رتبه دوم، یاسمن حبیب زاده عمران از دانشگاه علوم پزشکی بابل رتبه سوم و همایون عبدالرحیمی از مرکز علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد ۱۱ تهران رتبه چهارم را کسب کردند.
در بخش داستان نویسی، پژمان سهرابی از دانشگاه هنر تهران رتبه اول، صبا چزانی از دانشگاه علامه طباطبایی رتبه دوم، آذین ودادی از دانشگاه آزاد دامغان رتبه سوم و سید سجاد موسوی از دانشگاه غیرانتفاعی سوره رتبه چهارم را کسب کردند.
در بخش وبلاگ نویسی نیز سکینه رجایی از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان رتبه دوم و مریم وثوقی فر از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات رتبه چهارم را کسب کردند. در این بخش نیز هم وبلاگی حائز رتبه نخست و رتبه سوم نشد.
زمان مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این جشنواره متعاقباً اعلام خواهد شد.

/ 8 نظر / 28 بازدید
فاطمی

تبریک..تلاش شما در زمینه ارتقا فرهنگ محیط زیستی جامعه ستودنی است..امیدوارم روش همراهی و همکاری با طبیعت را همگان بیاموزیم.پیروز و شاد باشید

مهم نیست

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام بابا چه عجب[تعجب][تعجب][تعجب][تعجب] ما هم به نوبه خودمان به این تلاش و پشتکار شما تبریک عرض میکنیم و امیدواریم در آینده شما را در مدارج علمی بالا رویت نماییم باشد که تلاشتان همواره مستدام باشد در پناه خالق دوست داشتنیمان باشید

مهنازضرابی

ماه مبارک رمضان، بهترین ماه ها ماه میهمانی خدا، ماه خوبی ها ماه شب های قدر، ماه دعا ونیایش ماه رحمت و آمرزش و ماه خیر و برکت بر شما مبارک

صحرا

سلام.تبریک میگم,امیدوارم درمراحل بعدی زندگیت هم موفق باشی.[لبخند]

مینا

سلام عزیزم...تبریک میگم.ببخشید اگه دیر به دیر به وبلاگت سر میزنم..[گل] سکینه جان موفقیت شما افتخاریه برای ما بچه هایه محیط زیست

تاوپلج

از شما دعوت می شوداز تاوپلج در باداب سورت(مازندران)با دغدغه زیست محیطی بازدید فرمایید.