اطلاعیه های همایش کشوری"کاربرد فناوری های نوین در علوم محیط زیست"

اطلاعیه(شماره 1)

همایش کشوری کاربرد فناوری های نوین در علوم و مهندسی محیط زیست در تاریخ 7و8خردادماه91برگزار می شود گفتنی است زمانی از این همایش را برای بازدید از پناهگاه حیات وحش شیراحمد استان خراسان رضوی در نظر گرفته ایم.

اطلاعیه هزینه ها(شماره 2)

شرکت در این همایش به 2صورت شرکت کننده آزاد و شرکت کننده ارائه دهنده مقاله می باشد که هزینه های جاری بصورت ذیل در نظر گرفته شده است.

هزینه اسکان:150000 ریال

هزینه ثبت نام مقاله:100000ریال

دانشجویان پس از پرداخت هزینه ها به شماره حساب  0008293174742 بانک تجارت بنام خانم سکینه رجاییفایل اسکن شده فیش پرداخت را به آدرس ایمیل همایش ارسال کرده و اصل فیش را در روز همایش بهمراه داشته باشند.

 توجه: اگر تمایل دارید به صورت آزاد در این همایش شرکت کنید لطفا با دبیر خانه همایش تماس بگیرید تلفن دبیرخانه: 09158537143 

 

اطلاعیه(شماره 3 )

برای آن دسته از دانشجویان  دانشگاه هایی که علاقه مند به شرکت جمعی در همایش از طرف دانشگاه محل تحصیل بصورت آزاد هستند تخفیفی در هزینه اسکان در نظر گرفته می شود.

................................................................................................. 

 

آدرس دبیر خانه : استان خراسان رضوی- شهرستان سبزوار – بالاتر از شهرک توحید- پردیس دانشگاه حکیم سبزواری- دانشکده جغرافیا وعلوم محیطی - گروه محیط زیست- انجمن علمی محیط زیست تلفن دبیر خانه: 09158537143 خانم مریم امیدی

 

/ 4 نظر / 26 بازدید
صحرا

انشالله در برگزاری هرچه بهتر این همایش موفق میشویم.[راک]

amery

سلام.امیدوارم این همایش ب خوبی انجام بشه ما هم به عنوان عضو کوچکی از انجمن در خدمت گذاری حاضریم. راستی باز هم یه خرابکاریه دیگه میتونید بیاین وبلاگ و ببین چی شده. پیروز باشید.[گل]

نیمچه زیست شناسان

با عرض سلام و خسته نباشید در حد توانمان برای سمینار تبلیغ کردیم امیدواریم که موفق باشید

یک زیست شناس شرکت کننده در این پروژه به امید موفقیت

سلام خدمتتون و تشکر که برای دانشجوها همچین موقعیت هایی رو فراهم می کنید. من خودم خیلی به این همایش امید دارم . دو سوال: 1- همه چیزو گفتین جز مهلت ارسال مقاله؟ 2- مقالات برگزیده پس از ارائه مجدد گزینش می شوند؟