فراخوان مردمی مجلس برای تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست

www.iren.ir 

حالا که یه حرکتی انجام شده مردم عزیز وعلاقه مند به محیط زیست میتونند حداقل گزارشات خودرا درباره مورد آخر برای پیگیری اعلام کنند(رجایی)

محمد محمدپور:رئیس هیئت تحقیق وتفحص مجلس شورای اسلامی از سازمان حفاظت محیط زیست از عامه مردم خواست تا اطلاعات،انتقادات و شکایات خود را به این هیئت ارائه دهند.

به گزارش خبرگزاری محیط زیست ایران،"احمدعلی کیخا" طی اطلاعیه‌ای از عموم مردم خواست اگر اطلاعات، شکایات، انتقادات یا پیشنهادی در مورد عملکرد سازمان حفاظت از محیط زیست دارند، به این هیئت ارسال کنند.
متن اطلاعیه رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست به این شرح است:
اهمیت حفاظت محیط زیست کشور امروز بر کسی پوشیده نیست. قانون اساسی جمهوری اسلامی در اصل پنجاهم به خوبی حیات اجتماعی رو به رشد همه نسل‌ها را وابسته و عجین شده به نگاه مثبت و سازنده عموم مردم و مسئولین در این زمینه دانسته و تخریب و آلودگی محیط زیست را با هیچ توجیهی مجاز ندانسته است.
به همین منظور از عموم هموطنان عزیز تقاضا می‌شود با توجه به تشکیل هیئت تحقیق و تفحص از سازمان محیط زیست در مجلس شورای اسلامی چنانچه پیرامون موضوعاتی که به شرح ذیل خواهد آمد اطلاعات، شکایات و یا انتقاد و پیشنهادی دارند به آدرس میدان بهارستان، مجلس شورای اسلامی، هیات تحقیق و تفحص از سازمان حفاظت محیط زیست ارسال کنند.
?- عدم اجرای وظایف قانونی به نحو احسن
?- رواج پدیده زشت رشوه‌خواری و اخذ رشوه
?- عدم انجام به موقع کارهای مردم
?- عزل و نصب‌های غیر منطقی
?- جذب غیرقانونی نیروی انسانی
?- بی‌توجهی به لطمات وارد شده به محیط زیست کشور

/ 5 نظر / 3 بازدید
جیران

سلام دوست خوبم[لبخند] چی شده یادی از محیط زیست کردن...[سوال] اما چه فایده .. آخرشم فقط منافع شخصی خودشونو در نظر میگیرن,پس میشه گفت مثل بقیه ی کاراشون بی نتیجه است. به امید روزی که همه با هم فکری به حال محیط زیست ایران کنیم

fazel

slm khanome rajayi. kam peydayi[گل]

فاطمی

سلام.تشکر از اطلاع رسانی خوب و به موقعتون .حرکته خوبی انجام شده.امید است که مردم بیشتر از پیش بدانند که حقوقشان در مورد محیط زیستشان چیست.و بگویند که چرا عده ای فقط به سود و منفعت مالی خودشان نگاه میکنند و حق طبیعی هر ایرانی از محیط زیست کشورش چقدر است.به واقع چقدر برایمان مهم است که جنگل تخریب میشود.دریاچه خشک میشود و حیات وحش رو به نابودی است.دست به دست هم دهیم به مهر میهن خویش کنیم آباد

تیهو4

سلام . چه طوری . خبر خوبی بود . دلم برات تنگ شده [گل][گل][گل]

همایار

سلام.فعالین محیط زیست ارومیه اومدن حرف بزنن تارومات شدن ...من که جراتم نمیشه شکایتی داشته باشم!!