کنفرانس ما ...

گزارش برگزاری کنفرانس مدیریت مناطق حفاظت شده

کنفرانس مدیریت مناطق حفاظت شده در تاریخ٣/٣/٩٠ توسط انجمن علمی محیط زیست دانشگاه تربیت معلم سبزوار برگزار شد.

بعد از حضور دکتر مخدوم و میگونی در شب مراسم در فرودگاه سبزوار(گفتم بگم چون خیلی ها فکر می کنند سبزوار فرودگاه نداره و دقیقا زمانی که ما داشتیم تو خواب و بیداری دکور می زدیم)که مصادف شد با استقبال از دو میهمان ویژه توسط دکتر قلیچی پور و مهندس کراچی و آقای فاطمی به نمایندگی از دانشجویان ؛در ساعت ٩:٣٠دقیقه صبح روز٣/٣/٩٠کنفرانس مدیریت با حضور اساتید گروه و دانشگاه نظیر دکتر رستگار و دکتر زنگنه و... و مسئولین دانشگاهی نظیر آقای همایی(سرپرست دفتر ریاست)و آقای ملکی و خانم مهرآبادی مسئولین فرهنگی و نمایندگان ادارات محیط زیست ٣خراسان و سبزواربرگزار شد.

٩:٣٠الی ١٢:٣٠ ) مراسم افتتاحیه ،خیرمقدم دکترقلیچی پور و سخنرانی کلیدی دکتر مخدوم و دکترمیگونی و ارائه مقاله به همراه کلیپ های معرفی و متنوع در این بخش جای گرفت.

سخنرانی دکتر مجید مخدوم

در ادامه همزمان با خروج از آمفی تئاتر شاهد عکس های نمایشگاه ضعف مدیریتی بودیم و بعد از آن در محوطه دانشگاه به همراه مهمانان به تماشای تئاترخیابانی محیط زیست با عنوان"لطفا مواظب باشید"ایستادیم.

صحنه ای از تئاتر خیابانی(با تشکر از اعضای کانون تئاتر دانشگاه ،البته پیشنهاد و نمایشنامه از ما کار از اونا هرچند فکر کنم اگه این دوستان نمی یومدن یکی به اسم دبیرمجبور می شد این مورد رو هم به سوابقش اضافه کنهچشمکنیشخند)

همراهی مهمانان تا هتل کاملیا،استراحت ،نماز و نهار( که اصلا فکر نمیکردم وقت کنم نهار بخورم ولی بخاطر مهمانان در این کمبود وقتی که باید در تالار دانشکده نفت هماهنگی ها رو انجام میدادم )برای ادامه کنفرانس در نوبت عصر انجام گرفت.

و مراسم به یاد ماندنی عصر که در ابتدا با میزگرد اعضای داوطلب، پرسش و پاسخ شفاعی و کتبی و مراسم تقدیر و آماده شدن جهت رفتن به داخل شهر برای اختتامیه نمایشگاه"کودک اگاه محیط زیست پاک"انجام شد (این قسمت از همایش برای من که خیلی به یادموندنی شد البته مراسم صبح با سخنرانی قوی مهمانان جای سوال نداره مشکل اینجاست که من همش این ور و اون ور بودم البته ناچارا و نتونستم استفاده لازم رو ببرم)البته اینجا جایی بود که دبیرانجمن و کنفرانس مجری هم شد(گفتم که سر این انجمن همه کاره شدم)

ازسمت راست :دکتر هادوی فر-مهندس کراچی-خانم دکتر قلیچی پور-دکتر میگونی-دکتر مخدوم(نشست و میزگرد تخصصی)

پوزش از دوستانی که در کادر جای نگرفتند

با سوارشدن به سرویسهای آماده ،به سمت نجارآباد رفتیم و مراسم اختتامیه که همراه بود با مشاهده اثار نقاشی و سفال کودکان سبزواری و مراسم تقدیر از آنها(اینجا بود که نگاه پراشتیاق دکترمخدوم رو وقتی به کودکان نگاه میکرد دیدم کاش یه وقت پیدا کنم حرفهای دکتر رو طی این مراسم و کنفرانس براتون بنویسم) 

حضور پر رنگ مهدکودک های سبزوار در نمایشگاه

بخش های متنوع نمایشگاه کودک آگاه محیط زیست پاک

مهمانان در مراسم اختتامیه نمایشگاه کودک

بعد از این درساعت١٩:٣٠با بدرقه اساتید برای رفتن به هتل و فرودگاه که با بغض دوستان بخاطر جدایی از این بزرگواران همراه شده بود و صحبت با اساتید و دوستان درمورد برنامه های آینده کنفرانس و این روز به یادموندنی رو تموم کردیم.

البته برای من و دوستان دور و اطراف که شده بودیم مسئولای کنفرانس هنوز تمومی نداشت.

ضمنا یادم نره گزارش بازدید از شیراحمد با دوستان کاردانی ترم اخر و دکتر وارسته که همراه با یادگیری روش کارگذاری میست نت و دوربین تله ای و کلی تجربه جدید بود رو براتون بنویسم. 

راستی خواستم بابت تشکر از دوستان اسامیشون رو درج کنم که گفتم شاید کسی از قلم بیافته پس همین جا قدردانی و سپاس خودم را از همکاری دوستان بجا می آورم.

 

/ 1 نظر / 21 بازدید
محمد پور غلامی

سلام دوست من من با سوال های سخت دنیا آپم دوست دارم نظرتو بدونم[عینک] خوشحال میشم به وبلاگم سری بزنی اگه با تبادل لینک هم موافق بودی حتما خبرم کن وبلاگ منو به اسم محمد پورغلامی لینک کن بعد بهم بگو وبلاگت رو با چه اسمی لینک کنم [گل] منتظرت هستم که بیایی وبلاگ من خیلی زود و تقریبا به ورز آپ میشه[نیشخند]