چه خوب که این سالگرد بهانه ای شد تا بتونم خوشحالی خودم را بخاطر اینکه تونستم از طریق این وبلاگ در کنار تمامی دوستان و کسانی که با کلمه ای از عشق به آب و خاک و آبادنی میهن می نگارند وهمه ی دغدغه ی شان محیط زیست است و به سخنی آلوده ی محیط زیست شده اند وظیفه ی خودم را بعنوان عضوی کوچک انجام بدم و در کنارآنان  چیزهایی بیاموزم و خاطرات به یادماندنی و تجربه هایی بی مانند کسب کنم .

خدا رو شکر می کنم که این وبلاگ با کمک حمایتهای تمامی دوستان به اینجا رسید و همینجا قدردانی صمیمانه خودم را از تمامی کسانی که بنحوی به نقد کارنامه ی یک ساله ی این وبلاگ پرداختند و با طرح نقطه نظرات و پیشنهاد های خودشون ، من رو در ارتقای کیفی و بهبود محتوا یاری رساندند بجا می آورم  و امیدوارم من رو بابت تمامی کاستی هایی که صد در صد به چشم می آمد ببخشند... باشد که با کمک تک تک شما این کاستی ها برطرف شود و سال جدید سالی بهترباشد.  
                                                                                
 
با تقدیم این گلهای زیبا و باغی پر از گلهای همیشه بهار قدم در سال جدیدی می گذارم و همواره منتظر حمایتها و پشتیبانی هایتان هستم.

 

ضمنا یلداتون هم مبارک باشه وامیدوارم بتونین ارزش این لحظه های باهم بودن رو درک کنید حالا چه پیش خانواده هاتونین (که خوشبحالتونافسوسچشمک) و چه مثل من توجمع صمیمانه دوستان عزیزتون که بهترین داریی هرکسی اند هستین.