و اما فارغ التحصیلی ...

با توجه به تموم شدن امتحانات دانشجویان دانشگاه چند روزیه که بچه هایی که فارغ التحصیل میشن لباس مخصوص فارغ التحصیلی را به تن کرده و با دوران دانشجویی خداحافظی میکنن .اگه از دانشجویان کشورهای دیگر بپرسن که چرا  این لباس رو به تن میکنید بدون شک همشون دلیل این کار رو احترام به آوی سنت (پور سینا) پدر علم جهان میدونند ،آنها به احترام "آوی سنت" که همان ابن سینای ماست و لباس بلند رداگونه می پوشیده، این لباس را به صورت نمادین در مراسم فارغ التحصیلی به تن میکنند.

هرچند تو دانشگاه ما خبری از جشن فارغ التحصیلی نبود ولی من این افتخار رو پیدا کردم تا با به تن کردن این لباس که نمادی از پیشگامی ایران در عرصه علم است لحظه های شیرین فارغ التحصیلی رو در کنار دوستان عزیزم سپری کنم.

فکر میکنم واقعا جاداشته باشه نهایت تشکر رو از اساتید محترمی همچون استاد هادی کراچی،دکتر عباس پهلوانی و جناب اقای جواد مشکانی و سایر اساتید گروه مهندسی محیط زیست و همچنین مهندسین محترم آقایان مسعود یوسفی و صیاد شیخی و خانم مهندس ملایی و دوستان عزیز انجمنی که بیشترین پشتیبانی و حمایت را از من داشتند به جا آورم.

در انتها با ایام تلخ وشیرین دانشجویی به امید اینکه در سال تحصیلی آینده همراه با تمامی دوستان در رده ی علمی بالاتر گردهم آییم خداحافظی میکنم .